آسیانیوز

نسخه آزمایشی

یزد

سازمان امر به معروف و نهی از منکر زیر مجموعه دستگاه قضایی ایجاد شود

زمان انتشار :
جمعه، 11 شهریور 1401-20:12

منبع خبر :
آسیانیوز

کد گزارشگر :
306

یزد - امام جمعه بر لزوم تشکیل سازمان امر به معروف و نهی از منکر در زیرمجموعه دستگاه قضایی تاکید کرد

رسانه جدید
آسیانیوز / یزد ؛ آیت الله محمدرضا ناصری در جلسه شورای اداری استان یزد که با حضور رئیس قوه قضاییه برگزار شد، اظهار داشت: دشمن با میلیاردها دلار هزینه برای رسانه ها، برای از بین بردن دین و اعتقادات و سنت های ما سرمایه گذاری کرده تا سنت های غلط و غربی را جایگزین کند.
وی افزود: دشمن در صدد از بین بردن شخصیت دینی مردم ما است و می خواهند ذائقه مردم را نسبت به دین تخریب کنند و امید را در جامعه کاهش دهند.
نماینده ولی فقیه در استان یزد تاکید کرد: باید در این زمینه فکر کنیم و دولت نیز در این زمینه احساس مسئولیت دارد و مجلس و قوه قضاییه با مشورت از مقام معظم رهبری این سازمان را تشکیل دهند.
ناصری با تاکید بر لزوم بیداری و بصیرت در قبال فتنه های دشمن و برنامه ریزی های رسانه ای او بیان کرد: باید مراقب باشیم تا اقداماتی که دشمن در سایر کشورها پیاده سازی کرده نتواند در کشور ما محقق کند.
امام جمعه یزد همچنین بر لزوم تشکیل سازمان امر به معروف، زیرمجموعه دستگاه قضایی تاکید کرد و گفت: اگر این سازمان زیر مجموعه دستگاه قضایی باشد می توان هم بحث آموزش و هم مسائل قانونی مربوط به این موضوع را حل کند.
وی همچنین بر لزوم تحول اداری تاکید کرد و اظهار داشت: بدنه دولت باید چابک سازی شود تا کارها به سرعت در ادارات انجام شود و مردم برای هر اقدام ساده روزها و ماه ها در انتظار نمانند.
امام جمعه یزد همچنین بر لزوم ایجاد تحول جدی در سیستم آموزشی تاکید کرد و گفت: اگر این تحول انجام نشود، در آینده با مشکلات جدی مواجه خواهیم شد.

سید محمد جواد عرفانفر

 

 

سازمان امر به معروف و نهی از منکر زیر مجموعه دستگاه قضایی ایجاد شود ، آیت الله محمدرضا ناصری   امام جمعه یزد

0 دیدگاه27 بازدید
دیدگاه ها
هیچ نظری یافت نشد