آسیانیوز

نسخه آزمایشی

یزد

کالاهای موجود در انبار‌های اموال تملیکی استان یزد ساماندهی و تعیین تکلیف شد

زمان انتشار :
جمعه، 11 شهریور 1401-19:14

منبع خبر :
آسیانیوز

کد گزارشگر :
306

یزد - رئیس سازمان بازرسی کل کشور از انبار‌های اموال تملیکی استان، بازدید و دستوراتی را برای تعیین تکلیف کالاها و ‌خودروهای موجود در این انبارها صادر کرد

رسانه جدید
آسیانیوز / یزد ؛  در جریان سفر رئیس قوه قضائیه و مسئولان عالی قضایی به استان یزد، دکتر خدائیان از انبار‌ اموال تملیکی این استان، بازدید کرد. رئیس سازمان بازرسی کل کشور به همراه بازرس کل استان یزد از قسمت‌های مختلف انبارهای اموال تملیکی یزد بازدید و دستورات لازم را در خصوص ساماندهی اموال صادر کرد. 
دکتر خدائیان در جریان این بازدید به دستورات و تاکید ویژه رئیس قوه قضاییه مبنی بر تعیین تکلیف کالاهای موجود در انبارهای تملیکی و‌ گمرکات  اشاره و بیان نمودند:  ساماندهی خوبی برای تعیین تکلیف کالاها در این استان انجام شده است و پس از بازدید رییس قوه قضاییه از انبارهای سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی اقدامات خوبی به منظور تعیین تکلیف کالاها انجام شده است. 
وی با اشاره به بهبود شرایط نگهداری کالاها در انبارها اظهار کرد: همان طور که در بازدید از انبار تملیکی یزد مشخص شد علاوه بر ساماندهی و قفسه بندی کالاها بیش از ۵۰ درصد از کالاها تعیین تکلیف شده است.
دکتر خدائیان در بخش دیگری از سخنان خود به انباشت میزان قابل توجهی پوشاک در انبار اموال تملیکی یزد اشاره کرد و با تاکید بر لزوم تعیین تکلیف این پوشاک گفت: در این راستا مقرر شد که هر چه سریعتر وضعیت این پوشاک ها مشخص شود.
رئیس سازمان بازرسی کل کشور به نگهداری تعداد قابل توجهی خودرو در انبار اموال تملیکی یزد اشاره و تاکید کرد؛ تعدادی از این خودروها قابلیت مصرف داخلی ندارند و مزایده به قصد صادرات برای این‌ خودروها انجام شده که خریداری نداشته اند بر این اساس باید بار دیگر به مزایده گذاشته و ظرف دو ماه آینده تعیین تکلیف شوند. به گفته وی تعدادی از پرونده ها حکم قطعی شان صادر نشده که باید ظرف یک ماه آینده تعیین تکلیف شوند.
در جریان این بازدید تعداد قابل توجهی خودرو، موتورسیکلت، ‌پوشاک، کفش و‌ ماینر وجود داشت که دکتر خدائیان در خصوص وضعیت این کالاها پرس و‌جو کرد و در جریان روند پرونده های آنها قرار گرفت.

سید محمد جواد عرفانفر

 

 

کالاهای موجود در  انبار‌های اموال تملیکی استان یزد ساماندهی و تعیین تکلیف شد ، دکتر خدائیان رئیس سازمان بازرسی کل کشور

0 دیدگاه29 بازدید
دیدگاه ها
هیچ نظری یافت نشد