آسیانیوز

نسخه آزمایشی

یزد

دغدغه‌های شما و دردتان را می‌فهمم / مردم ایران اسلامی مستحق خدمت بی‌منت هستند

زمان انتشار :
جمعه، 11 شهریور 1401-12:3

منبع خبر :
آسیانیوز

کد گزارشگر :
306

یزد - رئیس قوه قضائیه، در جریان سفر خود به استان یزد، طی سخنانی در دیدار با قضات و کارکنان قضایی این استان ، ضمن اشاره به سختکوشی، انقلابی‌گری، ولایتمداری و هنرمندی مردمان استان یزد، اظهار کرد: مردمان استان یزد به پیشگامی در خدمت‌رسانی به مردم ایران در مقاطع مختلف زمانی، شهره هستند

رسانه جدید
 آسیانیوز / یزد ؛ حجت‌الاسلام والمسلمین  محسنی اژه‌ای با اشاره به ارزش خدمت‌رسانی به مردم و رفع مشکلات آنها بیان داشت : هدف ما در نظام اسلامی،احقاق حق، مبارزه با ظلم ، گسترش عدالت و ارتقاء ارزش‌های انسانی و اسلامی است. 
 
رئیس دستگاه قضا با اشاره به دغدغه‌های مطرح شده از ناحیه نمایندگان قضات و کارکنان قضایی استان یزد ، تصریح کرد : شما قضات و کارکنان قضایی این را بدانید و باور کنید که دغدغه‌های شما و دردتان را می‌فهمم و با توجه به حضورم در پست‌ها و مناصب مختلف قضایی، از سختی‌های کار شما مطلع می‌باشم.
 
رئیس عدلیه تصریح کرد: هیئت قضایی اعزامی به استان یزد مسائل مرتبط با قضات و کارکنان قضایی استان را احصاء کرده و برای رفع این مسائل در جلسه بعدازظهر امروز اتخاذ تصمیم خواهد شد.
 
قاضی‌القضات خطاب به قضات و کارکنان قضایی استان یزد ، گفت: مردم ایران اسلامی مستحق خدمت بی‌منت هستند؛ لذا این مسائل و مشکلات موجود نباید کوچکترین خدشه‌ای را در روند خدمت‌رسانی قضایی و حقوقی ما به مردم ایجاد کند.
 
پیش از سخنان رئیس قوه قضاییه، «رحیمی» وزیر دادگستری به ارائه توضیحاتی درخصوص تدابیر قانونی اتخاذ شده جهت ارتقاء وضعیت معیشتی و دریافتی کارکنان دستگاه قضایی پرداخت. 
 
«دهشیری» رئیس کل دادگستری استان یزد نیز طی سخنانی ضمن ارائه گزارشی از اقدامات دادگستری استان در دوره اخیر ، اظهار کرد: دستگاه قضایی استان یزد با برنامه‌ریزی هدفمند و تعامل با بخش‌های مختلف فرهنگی ، توجه ویژه‌ای به حفظ سرمایه‌های اصیل فرهنگی اسلامی و ایرانی دارد؛ همچنین دستگاه قضایی استان، رفع موانع تولیدی از بنگاه‌های صنعتی را سنگر و فرصت عبادت می‌داند و در این راستا اقدامات ویژه‌ای را در دستور کار قرار داده است.
 
رئیس کل دادگستری استان یزد همچنین به ارائه گزارشی از توفیقات دستگاه قضایی استان و ضابطین آن در کشف ، دستگیری و مجازات بازدارنده متهمان جرائم مواد مخدر پرداخت.
 
همچنین در جریان این دیدار ، نماینده قضات استان یزد ، نماینده کارکنان قضایی استان، نماینده سازمان‌های تابعه قضایی یزد و نماینده اعضای شوراهای حل اختلاف این استان ، به ارائه نقطه نظرات و دیدگاه‌های خود پرداختند.

سید محمد جواد عرفانفر

 

 

دغدغه‌های شما و دردتان را می‌فهمم / مردم ایران اسلامی مستحق خدمت بی‌منت هستند ، حجت‌الاسلام والمسلمین  محسنی اژه‌ای رئیس قوه قضائیه ، رحیمی وزیر دادگستری ،  دهشیری رئیس کل دادگستری استان یزد


0 دیدگاه9 بازدید
دیدگاه ها
هیچ نظری یافت نشد