آسیانیوز

نسخه آزمایشی

یزد

نشست صمیمی فرماندار یزد با اصحاب رسانه / تجلیل از مادر شهید کوروش فر شهید خبرنگار

زمان انتشار :
پنجشنبه، 10 شهریور 1401-12:36

منبع خبر :
آسیانیوز

کد گزارشگر :
306

یزد - فرماندار شهرستان به اتفاق معاونین خود در نشست صمیمی با جمعی از خبرنگاران و با حضور مادر شهید علی اکبرکوروش فر شهید خبرنگار در خصوص مشکلات و دغدغه های مردم و راهکارهای آنها هم اندیشی کرد

رسانه جدید

آسیانیوز / یزد ؛ « سید محمدرضا مدرسی» در  این دیدار متفاوت که در بافت تاریخی ( خانه نشاط )  صورت گرفت پیرامون مسایل مختلف از جمله مسأله  نان ، اتباع، هفته دولت و پروژه های  در دست افتتاح و... مورد بررسی قرار گرفت .

در حاشیه این نشست «فاطمه ایزدپناه» مادر شهید خبرنگار «علی اکبرکوروش فر» ضمن بیان خاطراتی از فرزند شهیدش، شهدا را همچنان زنده و حاضر خواند.

وی ضمن اشاره به تعاملش با خانواده شهدا و ایثارگر از ابتدای انقلاب تاکنون، دشواریها و سختیهای زندگی در زندگی این خانواده ها را یادآور شد و اظهار کرد: قطعاً برنامه ها و حمایتهای ما هیچگاه جبران ایثارگری و فداکاری آنها را نخواهد نمود .

مادر خبرنگار شهید یاد آور شد : ما در محضر خداوند هستیم  ولذا آنچنان باید متعهد در فعالیتهایمان باشیم که مدیون خون شهدا نشویم.

گفتنی اینکه در پایان این نشست با ارئه لوح تقدیر از مادر شهید مذکور و خبرنگاران مدعو تجلیل بعمل آمد.

سید محمد جواد عرفانفر

 

 

 نشست صمیمی فرماندار یزد با اصحاب رسانه / تجلیل از مادر شهید کوروش فر شهید خبرنگار ،  « سید محمدرضا مدرسی»  فرماندار شهرستان یزد.

 

0 دیدگاه75 بازدید
دیدگاه ها
هیچ نظری یافت نشد