آسیانیوز

نسخه آزمایشی

یزد

عضویت یک‌هزار و ۸۳۸ نفر از استان یزد در صندوق هنر/ حمایت هفت میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومانی از اعضای صندوق هنر

زمان انتشار :
چهارشنبه، 9 شهریور 1401-20:11

منبع خبر :
آسیانیوز

کد گزارشگر :
306

یزد - مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به نقش حمایتی صندوق هنر اظهار کرد : تاکنون یک‌هزار و ۸۳۸ هنرمند و فعال فرهنگی، رسانه‌ای و قرآنی از استان یزد در صندوق هنر، عضو شد ه اند و در مجموع طی یکسال گذشته بیش از هفت میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان حمایت مالی دریافت کرده‌اند

رسانه جدید

آسیانیوز / یزد ؛ « احسان عابدی» گفت : با پیگیری‌های انجام شده و تشکیل کارگروه ویژه در اداره کل، رسیدگی به پرونده شتاب بیشتری گرفته و از ابتدای سال تاکنون ۲۵۶ نفر از فعالان فرهنگی و قرآنی و هنرمندان یزدی به عضویت صندوق درآمده‌اند که بخشی از این افراد عضویت جدید و بخشی نیز تمدید عضویت قبلی است که پس از چندماه وقفه انجام شد.

وی با اشاره به تشکیل کارگروه ارزیابی شرایط متقاضیان عضویت و تمدید عضویت در صندوق اعتباری هنر در اداره کل، ابراز امیدواری کرد که در رسیدگی به درخواست‌های عضویت جدید سرعت داده شود.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان در پایان گفت: با توجه به ثبت‌نام بیمه تکمیلی در مهرماه سال‌جاری آن دسته از اعضا که متقاضی ثبت‌نام  بیمه تکمیلی هستند باید تمدید عضویت خود را در اسرع وقت انجام دهند تا بتوانند از مزایای بیمه تکمیلی استفاده‌ کنند.

دبیر شورای فرهنگ عمومی استان تصریح داشت : بیمه تامین اجتماعی هنرمندان، بیمه تکمیلی و تسهیلات تخصیصی از جمله مزایای حمایتی صندوق هنر برای هنرمندان است که با پشتیبانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی انجام می شود.

سید محمد جواد عرفانفر

 

 

عضویت یک‌هزار و ۸۳۸ نفر از استان یزد در صندوق هنر/ حمایت هفت میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومانی از اعضای صندوق هنر ،   احسان عابدی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی

0 دیدگاه37 بازدید
دیدگاه ها
هیچ نظری یافت نشد