آسیانیوز

نسخه آزمایشی

یزد

در جلسه حلقه صالحین پایگاه بسیج شهید آوینی مرکز اسناد و کتابخانه ملی استان یزد ویژگی های مدیر دولت اسلامی بیان شد

زمان انتشار :
چهارشنبه، 9 شهریور 1401-18:56

منبع خبر :
آسیانیوز

کد گزارشگر :
306

یزد - در جلسه ی حلقه ی صالحین پایگاه بسیج شهید آوینی مرکز اسناد و کتابخانه ملی استان یزد که با حضور کارکنان و سخنرانی کاظم مشهدی بافان از روایتگران حوزه ی دفاع مقدس و اعضای ستاد عتبات عالیات استان برگزار شد ویژگی های دولت اسلامی بیان شد

رسانه جدید
آسیانیوز / یزد ؛ در این جلسه کاظم مشهدی بافان با بیان اینکه در نبرد حق و باطل ما باید همواره یاور جبهه حق باشیم افزود: از ویژگی های فرمانده ی جبهه حق این است که منشورش قرآن و خود باید عامل به قرآن و احکام و قدرت تشخیص حق و باطل را داشته باشد و توطئه های این جبهه را خنثی کند که این فرمانده همان ولی فقیه است.
وی با بیان موضوعات و مسائل امروز عراق و نقش رهبری در انسجام جبهه حق افزود: خطری که همواره در طول تاریخ و از زمان پیامبر اکرم(ص) وجود داشته این است که در درون جبهه حق جناح ایجاد شده است و برای پیشگیری از این موضوع لازم است تا همواره با ولایت باشیم.
این روایتگر حوزه دفاع مقدس با بیان اینکه اخلاص، دوری از قرار گرفتن در جناح بندی ها و دانش و تخصص از ویژگی های مدیر دولت اسلامی است ادامه داد: مدیریت در جمهوری اسلامی باید با تلاش شبانه روزی و هزینه نتراشیدن برای بیت المال باشد. 
در ادامه سعید زارع مدیر مرکز اسناد و کتابخانه ملی استان یزد گفت:  ار ستاد عتبات عالیات استان می خواهیم تا مجموعه تصاویر و رویدادهای موکب های برپا شده در ایام اربعین حسینی را به منظور مستند سازی در اختیار آرشیو ملی استان قرار دهد.

سید محمد جواد عرفانفر

 

 

 

در جلسه حلقه صالحین پایگاه بسیج شهید آوینی مرکز اسناد و کتابخانه ملی استان یزد ویژگی های مدیر دولت اسلامی بیان شد ، سعید زارع مدیر مرکز اسناد و کتابخانه ملی استان یزد ، کاظم مشهدی بافان از روایتگران حوزه ی دفاع مقدس و اعضای ستاد عتبات عالیات استان

0 دیدگاه34 بازدید
دیدگاه ها
هیچ نظری یافت نشد

مهمترین اخبار


تبلیغات - ۱