آسیانیوز

نسخه آزمایشی

یزد

استان یزد بعنوان پایلوت اتاق شیشه ای منابع و مصارف انتخاب شده است

زمان انتشار :
چهارشنبه، 9 شهریور 1401-17:34

منبع خبر :
آسیانیوز

کد گزارشگر :
306

یزد - مدیرعامل شرکت آب منطقه ای از انتخاب استان یزد بعنوان پایلوت "اتاق شیشه ای منابع و مصارف" خبر داد

رسانه جدید

آسیانیوز / یزد ؛ “محمدمهدی جوادیان زاده"در نشست با همکاران شرکت، ضمن تبریک هفته دولت و روز کارمند با اعلام این خبر گفت: اجرای این اتاق شیشه ای به صورت دانش بنیان در دشت ابرکوه آغاز شده و میزان منابع و مصارف لحظه ای توسط بهره برداران، مورد بررسی قرار می گیرد.

 

وی با بیان اینکه این اتاق شیشه ای یکی از پروژ ه های ویژه دانش بنیان  در بخش منابع و مصارف بخش کشاورزی است که در بخش صنایع هم در فاز بعدی اجرا می شود گفت: این کار باید در کل استان و در نهایت کل کشور ایجاد شود.

 

جوادیان زاده با تاکید بر لزوم راه اندازی سامانه مدیریت دانش در شرکت گفت:این سامانه جهت استفاده از تجربه های یکدیگر در راه ارتقاء برنامه ریزی های شرکت بسیار موثر می باشد.

 

وی به اقدامات در حال اجرای شرکت اشاره کرد و افزود:احداث مخازن ۵۰ هزار مترمکعبی جدید یزد، ۲۰ هزار متر مکعبی تصفیه خانه، مخازن کوچک، خط سبز آبرسان و بازچرخانی پساب در حال اجراست که بازچرخانی پساب به این صورت که در دو مرحله به شکل کاملا فنی، بازچرخانی و تصفیه شود در کشور وجود ندارد.

 

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای یزد همچنین از همه افرادی که در قبل، حین و بعد از بحران سیل اخیر جهت کاهش خسارت و ایجاد امنیت، خالصانه و خاضعانه به صورت شبانه روزی تلاش کردند تشکر و قدردانی نمود و اظهار داشت: اگر بندهای خاکی که توسط کارشناسان شرکت طراحی، اجرا و‌بهره برداری شده است وجود نداشت، شاید امکان جلوگیری از بروز خسارت جانی و مالی نبود.

 

در این نشست همچنین از دست اندرکاران جشنواره سپاس آب قدردانی شد.

سید محمد جواد عرفانفر

 

 

استان یزد بعنوان پایلوت اتاق شیشه ای منابع و مصارف انتخاب شده است ،  “محمدمهدی جوادیان زاده" مدیرعامل شرکت آب منطقه ای یزد

0 دیدگاه33 بازدید
دیدگاه ها
هیچ نظری یافت نشد