آسیانیوز

نسخه آزمایشی

یزد

اجرای طرح «هر هفته یک پروژه» در شهر میراث جهانی یزد

زمان انتشار :
چهارشنبه، 9 شهریور 1401-17:22

منبع خبر :
آسیانیوز

کد گزارشگر :
306

یزد - شهردار شهر میراث جهانی از اجرای طرح «هر هفته یک پروژه» در یزد خبر داد و گفت: از همین هفته، هر هفته در شهر یزد یک پروژه شاخص و مهم شهرداری عملیات عمرانی آن آغاز و یا به بهره‌برداری می رسد

رسانه جدید
آسیانیوز / یزد ؛ ابوالقاسم محی‌الدینی با اشاره به اینکه شهرداری یزد از ابتدای فعالیت خود در دوره جدید تکمیل پروژه‌های نیمه تمام را در اولویت کاری خود قرار گذاشته اظهار کرد: در نقاط مختلف یزد پروژه‌های نیمه کاره زیادی وجود داشت که هر یک پیشرفت‌های فیزیکی متفاوتی داشتند
وی با اشاره به اینکه برخی از این پروژه‌ها کمتر از 20 درصد و برخی تا بالای 50 درصد هم پیشرفت داشتند تصریح کرد: با توجه به اینکه برای هر یک از این پروژه‌‌ها از اعتبارات عمومی استفاده شده لازم بود که نسبت به تعیین تکلیف آن در سریع‌ترین زمان ممکن اقدام شود.
شهردار شهر میراث جهانی یزد افزود: از این رو شهرداری یزد تکمیل پروژه‌های نیمه تمام را در شش ماهه اول فعالیتش در دستور کار قرار داد و همان سال گذشته شاهد بهره‌برداری از چندین پروژه بودیم.
محی‌الدینی به پروژه‌های جدید شهرداری هم اشاره کرد و گفت: در کنار پروژه‌های نیمه تمام، پروژه‌های جدیدی هم شروع به کار کرد و به حمدالله الان شاهد بهره‌برداری تعدادی از آنها هستیم.
وی خاطرنشان کرد: روند تکمیل پروژه‌های در دست اقدام با سرعت در حال انجام است به گونه‌ای که از همین هفته، هر هفته شاهد بهره‌برداری از پروژه‌های شهرداری هستیم.
شهردار یزد عنوان کرد: این اقدام شهرداری تحت عنوان هر هفته یک پروژه شروع به کار کرده و علاوه بر مجموعه‌های مختلفی که در هفته دولت بهره‌برداری می‌شود، هر هفته هم یک پروژه از سوی شهرداری و با حضور مسئولان استانی و مردم عزیز یزد مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.

سید محمد جواد عرفانفر

 

 

اجرای طرح «هر هفته یک پروژه» در شهر میراث جهانی یزد،  محی الدینی شهردار یزد

0 دیدگاه26 بازدید
دیدگاه ها
هیچ نظری یافت نشد