آسیانیوز

نسخه آزمایشی

یزد

آئین افتتاحیه ساختمان جدید اداره کل بیمه سلامت استان

زمان انتشار :
چهارشنبه، 9 شهریور 1401-17:14

منبع خبر :
آسیانیوز

کد گزارشگر :
306

یزد - آئین افتتاحیه ساختمان جدید اداره کل بیمه سلامت استان با حضور محمد مهدی ناصحی مدیر عامل سازمان بیمه سلامت کشور، مهندس علی اکبر عزیزی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد و جمعی از مسئولان برگزار شد

رسانه جدید
آسیانیوز / یزد ؛ مهندس عزیزی در این مراسم ضمن قدردانی از همه کسانی که درساخت، تکمیل و تجهیز این ساختمان مشارکت داشتند ابراز داشت: استان یزد قطب سلامت کشور بوده و حوزه سلامت نیز حوزه بسیار مهمی است البته خوشبختانه در زمینه برخورداری از  پزشکان متخصص حرف های زیادی برای گفتن داریم و وجود این عزیزان باعث شده تا هموطنان ما از استان های مختلف برای درمان به یزد سفر کنند. 
 
وی افزود: امروز 35 درصد سلامت استان توسط بخش خصوصی اداره می شود که قطعا این عدد در سال های آینده با افتتاح مراکز در دست احداث افزایش خواهد یافت. 
 
معاون استاندار یزد با اشاره به پرداخت های به روز مطالبات مراکز درمانی و داروخانه ها توسط بیمه سلامت خاطر نشان کرد: این اقدام قابل تحسین بوده و توقع ما از سازمان های دیگر بیمه گر هم این استکه در این زمینه ورود کرده تا شاهد کاهش مشکلات در این زمینه باشیم تا بخش عظیمی از این موانعی که بر سر راه بخش سلامت قرار دارد مرتفع شود. 
 
وی با اشاره به ایجاد زیر ساخت برای راه اندازی مرکز داده ها این سازمان ابراز داشت : از نگاه مثبت بیمه سلامت کشور به این موضوع تشکر میکنم و ما هم در استان هر چه از دستمان برآید کوتاهی نخواهیم کرد.
 
مهندس عزیزی در بخش دیگری از سخنانش ابراز داشت: در استان یزد در حوزه صنعت و سلامت به سمت دانش بنیان حرکت کردیم و این مهم مورد تاکید استاندار محترم هم بوده و پایه گذار همه مسائل علمی در کشور است. 
 
وی در پایان تصریح کرد: مجوزهای لازم برای ایجاد مرکز داده در استان هم اخذ شده که امیدواریم بیمه سلامت در این خصوص نیز حمایت های لازم را داشته باشد .
سید محمد جواد عرفانفر

 

 

آئین افتتاحیه ساختمان جدید اداره کل بیمه سلامت استان  محمد مهدی ناصحی مدیر عامل سازمان بیمه سلامت کشور، مهندس علی اکبر عزیزی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد

0 دیدگاه26 بازدید
دیدگاه ها
هیچ نظری یافت نشد