آسیانیوز

نسخه آزمایشی

اقتصادی

کسادی بازار کار شاغلان اینستاگرامی در پی قطع تدریجی اینترنت

زمان انتشار :
چهارشنبه، 9 شهریور 1401-13:11

منبع خبر :
آسیانیوز و سیتنا

کد گزارشگر :
213

در حالی که افزایش قیمت اینترنت و کیفیت پایین آن در سطح کشور از موضوعات مورد انتقاد برخی نمایندگان مجلس شده است، براساس گزارش ها کسب و کارهای اینترنتی و اینستاگرامی نیز در چند ماه اخیر دچار ضرر و زیان های بسیاری شده اند.

کسادی بازار کار شاغلان اینستاگرامی در پی قطع تدریجی اینترنت asianews

به گزارش آسیانیوز، افزایش قیمت اینترنت و کیفیت پایین آن در سطح کشور موضوع مورد انتقاد یک عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس شورای اسلامی بود که اظهاراتش مورد توجه مخاطبان قرار گرفت.

---------

بیشتر بخوانید

کارزار قطع تدریجی اینترنت در ایران

------------------------

جلال رشیدی کوچی با اشاره به اینکه مردم امروز پول بیشتری برای اینترنت پرداخت کرده اما خدمات با کیفیت پایین‌تری دریافت می‌کنند بر ضرورت افزایش پهنای باند تاکید کرد و افزود: به صورت ویژه در پلتفرم اینستاگرام ما کاهش پهنا نداشته‌ایم اما شاهد افزایش تعداد کاربران هستیم که اختلالاتی را به وجود می آورد. بنده معتقدم باید با نگاه عدالت محور و نیاز کاربران پهنای باند تخصیص یابد. باید یک دقت نظر در این حوزه صورت گیرد تا شاهد گام برداشتن در مسیر افزایش پهنای باند و تحقق عدالت باشیم.

 

این در حالی است که براساس گزارش ها اختلالات اینترنتی در مردادماه، فروش اینستاگرامی‌ها را نصف کرد.

------

بیشتر بخوانید

تلاش هشتک «صیانت خاموش» در جلوگیری از مسدود شدن اینترنت/حواشی طرح محکوم به شکست!

-------------------------------------

فروشگاه‌های اینستاگرامی ایرانی در مردادماه ۱۴۰۱ و به‌ دلیل اختلالات اینترنتی، تا ۳۵ درصد از بازدید و بین ۱۰ تا ۵۰ درصد از فروش خود از طریق اینستاگرام را از دست داده‌اند./
0 دیدگاه68 بازدید
دیدگاه ها
هیچ نظری یافت نشد