آسیانیوز

نسخه آزمایشی

یزد

برگزاری میز خدمت هیات رئیسه دانشگاه به صورت هفتگی

زمان انتشار :
سه‌شنبه، 8 شهریور 1401-23:16

منبع خبر :
آسیانیوز

کد گزارشگر :
306

یزد - به مناسبت گرامی داشت هفته دولت و روز کارمند، نشستی با حضور هیات رئیسه دانشگاه، اعضای هیات علمی و کارمندان بخش های مختلف دانشگاه آزاد یزد برگزار شد

رسانه جدید
آسیانیوز / یزد ؛ به مناسبت پنجمین روز از هفته گرامی داشت دولت و روز کارمند، هیات رئیسه واحد یزد به ریاست دکتر محمدر ضا دهقانی اشکذری و با حضور تعدادی از معاونان دانشگاه ، حجه الاسلام حسن زارع مسئول دفاتر نهاد رهبری در واحدهای دانشگاهی استان، دکتر محمدرضا رحیمی زارچی معاون توسعه مدیریت و منابع ، دکتر نوید نصیری زاده معاون پژوهش و فن آوری ، دکتر احمد عبدالحسینی معاون دانشجوئی فرهنگی، دکتر ابوالفضل صادقیان معاون آموزش دانشگاه آزاد یزد، با کارکنان بخش های مختلف دانشگاه در مسجد شهید صدوقی این واحد، دیدار و گفت و گو کردند.
در نشست هیات رئیسه با دانشگاهیان واحد یزد عنوان شد/ برگزاری میز خدمت هیات رئیسه دانشگاه به صورت هفتگی
 
در این مراسم، دکتر محمدرضا دهقانی اشکذری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی یزد ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر، روز کارمند را به تمامی کارمندان دانشگاه آزاد اسلامی یزد تبریک گفت.
 
 رئیس دانشگاه آزاد یزد، ضمن اشاره به دستاوردهای چشمگیر دانشگاه در مدت یکسال گذشته ، تاکنون مسئولیت وی در استان اظهار کرد: برگزاری این مراسم بهانه ای شد که از تلاش و زحمات صادقانه و بی وقفه کارمندان دانشگاه، حتی در  روزهای تعطیل رسمی و تا پاسی از شب که باعث پیشرفت اهداف والای دانشگاه در بخش های مختلف پژوهشی ، فرهنگی و آموزشی و سایر شده است، تشکر و قدردانی کنیم، چرا که  قطعاً بدون همدلی و همراهی شما عزیزان مجموعه استانی دانشگاه آژاد یزد قادر نبودیم موقعیت و جایگاه خود را حفظ کنیم و این جایگاه کنونی دانشگاه در استان و کشور، مدیون همین همکاری و زحمات ارزنده خانوادهبزرگ دانشگاه آزاد یزد بوده است.
 
رئیس دانشگاه، با اشاره به ظرفیت ها و توانمدیهای بالای دانشگاه آزاد اسلامی یزد، حضور موثر و نقش آفرین کارکنان مجموعه را در برنامه ریزی های دانشگاه را ضروری دانست و افزود: کارمندان از اصلی ترین سرمایه های دانشگاهی محسوب می شوند و ما تلاش می کنیم در تصمیم گیری ها و جهت گیری های دانشگاه از نظرات و پیشنهادات سازنده کارکنان  استفاده کنیم. 
 
 دهقانی اشکذری رئیس دانشگاه، بیان کرد: امیدوارم در کنار شما عزیزان قشر فرهیخته و زحمتکش دانشگاه، بتوانیم همچون گذشته مراحل سیر تکامل و پیشرفت این خانواده بزرگ دانشگاهی استان را صادقانه هموار کنیم و همچون شهدا، نام نیکویی از خود به جا بگذاریم.
 
گفتنی است در این مراسم هریک از معاونان بخش های مختلف دانشگاه آزاد یزد، ضمن  تبریک روز کارمند و  تشکر از زحمات و تعامل و همکاری کارکنان مجموعه، به ارائه گزارش عملکرد یکساله مدیریت تحت امر خود و اقدامات این واحد دانشگاهی پرداختند . 
 
همچونین در این نشست صمیمانه دانشگاهی، پیشنهاد برگزاری هفتگی میز خدمت هیات رئیسه دانشگاه آزاد یزد در مسجد دانشگاه عنوان و قرار شد هریک از معاونان حوزه های مختلف واحد یزد، به صورت برنامه هفتگی با اطلاع رسانی لازم ، در این محل به مدت یکساعت  جوابگوی مشکلات و درخواست های اساتید، کارمندان و دانشجویان گرامی باشند.
 
قرائت زیارت عاشورا و پخش کلیپ یادبود کارکنان و اساتید فوت شده دانشگاه از دیگر برنامه های گرامیداشت روز کارمند در واحد یزد بود که در پایان مراسم همگی میهمان سفره حضرت سید الشهدا ع بودند.

سید محمد جواد عرفانفر

 

 

برگزاری میز خدمت هیات رئیسه دانشگاه به صورت هفتگی ، دکتر محمدرضا دهقانی اشکذری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی یزد

0 دیدگاه45 بازدید
دیدگاه ها
هیچ نظری یافت نشد