آسیانیوز

نسخه آزمایشی

یزد

آیین افتتاح دبستان دخترانه خسرو داسرم

زمان انتشار :
سه‌شنبه، 8 شهریور 1401-0:48

منبع خبر :
آسیانیوز

کد گزارشگر :
306

یزد - دبستان دخترانه ۱۲ کلاسه خسرو داسرم در ناحیه دو یزد افتتاح شد

رسانه جدید
اسیانیوز / یزد ؛ “محمد کاظم رحیمی‌نژاد" مدیرکل آموزش و پرورش استان در این آیین با گرامیداشت هفته دولت،گفت: بزرگترین افتخار آموزش و پرورش تعلقش به جامعه است و  به دلیل هدف و مقصدی که دارد،همیشه نگاه های ارزشمند خیرمندان، نیک اندیشان و انسان های دردمند به حوزه آموزش بوده است.
رحیمی نژاد افزود: حمایت از دغدغه مندان تعلیم و تربیت وظیفه ما است  و استان یزد حق میزبانی اتباع خارجی و مهاجرین را به خو بی ادا نموده و صلاحیت مشارکت بیشتر سازمان های بین المللی در خصوص حمایت در حوزه ساخت و ساز مدارس و مراکز آموزشی را دارد.
 
آیت‌الله مدرسی امام جمعه بخش مرکزی یزد هم در این مراسم ضمن تشکر از خیرین نیک اندیش مدرسه ساز به ویژه زرتشتیان و همچنین موسسه ریلیف اینترنشنال که در ساخت این مدرسه مشارکت داشتند،اظهار داشت: سرمایه گذاری خواهران و برادران زرتشتی از دیر باز در امور خیر و عام المنفعه صورت گرفته و امیدواریم مجددا افتتاح این مدرسه سرآغاز سرمایه گذاری بیشتر در بخش تعلیم و تربیت باشد.
آیت الله مدرسی به اهمیت تعلیم و تربیت اشاره کرد و گفت: رهبر معظم انقلاب در خصوص آموزش و پرورش فرمودند، فرزندانی که حتی به صورت غیرقانونی در کشور ما زندگی می کنند نباید از آموزش محروم بمانند و این اهمیت این موضوع را می رساند.
 
امام جمعه بخش مرکزی یزد اظهار داشت: امیدواریم این مدرسه سراسر خیر باشد برای مردم و  دولت قوی و مردمی و افتخار ماست که امروز فرزندان اتباع خارجی در یک مدرسه و نهاد آموزشی در کنار سایر دانش آموزان ایرانی تحصیل می کنند.
 
سید محمد جواد عرفانفر

 

 

آیین افتتاح دبستان دخترانه خسرو داسرم،  “محمد کاظم رحیمی‌نژاد" مدیرکل آموزش و پرورش استان  ،آیت‌الله مدرسی امام جمعه بخش مرکزی یزد

0 دیدگاه37 بازدید
دیدگاه ها
هیچ نظری یافت نشد