آسیانیوز

نسخه آزمایشی

یزد

آئین افتتاح دبستان دخترانه «داسرم» با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد

زمان انتشار :
دوشنبه، 7 شهریور 1401-22:57

منبع خبر :
آسیانیوز

کد گزارشگر :
306

یزد - همزمان با «هفته دولت» دبستان دخترانه «داسرم» در منطقه حسن آباد با حضور مهندس عزیزی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد افتتاح شد

رسانه جدید
آسیانیوز / یزد ؛ مهندس عزیزی در این مراسم با گرامی داشت یاد و خاطره شهدای دولت به ویژه شهیدان رجایی و باهنر و همچنین هزار شهید دانش آموز گفت: در هفته دولت پروژه‌های متعددی افتتاح می شود که امروز چند پروژه به صورت نمادین به بهره برداری خواهد رسید.
 
وی با قدردانی از تلاش های مجمع خیرین مدرسه ساز و اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استان در زمینه ساخت این مدرسه اظهار. داشت: همشهریان زرتشتی ما همواره زندگی مسالمت آمیزی سرشار از عشق و عاطفه با مسلمانان داشتند و ساخت این مجموعه با مشارکت مجمع خیرین زرتشتی گواه این ادعاست.
 
مهندس عزیزی در ادامه با بیان این مطلب که دشمنان به دنبال القای فاصله بین اقلیت های مذهبی و مسلمانان هستند ابراز داشت: به کوری چشم دشمنان امروز ارتباط بسیار خوبی بین اقلیت های مذهبی به ویژه زرتشتیان با مسلمانان وجود دارد و همواره جامعه زرتشتیان یزد در انجام کارهای خیر خواهانه به ویژه ساخت بناهای خیری پیشقدم هستند و بنده از همه این عزیزان به ویژه خانواده نیکوکار داسرم تشکر می کنم.
 
معاون استاندار یزد در بخش دیگری از سخنانش ایجاد شرایط تحصیل برای اتباع را از وظایف دولتمردان برشمرد و ابراز داشت: این مهم دغدغه رهبر معظم و ریاست محترم جمهور هم بوده و سازمان های بین المللی نیز از جمله سازمان ریلیف اینترنشنال همکاری خوبی در این زمینه با کشور داشته و پروژه های دیگری نیز در دست اقدام است.
 
وی با اشاره به وجود ۱۴۰ مدرسه نیم تمام خیری در استان گفت: در این پروژه ها خیرین سهم خود را تامین نموده اما دولت در سالیان گذشته سهم خود را انجام نداده که با پیگیری های انجام گرفته تلاش خواهیم کرد این پروژه ها را به اتمام برسانیم 
 
گفتنی است دبستان دخترانه «داسرم» با پیگیری های اداره کل 
امور اتباع و مهاجرین خارجی با مشارکت مالی سازمان ریلیف اینترنشنال و اداره کل نوسازی و تجهیز مدارس به منظور بهره مندی دانش آموزان ایرانی و اتباع خارجی با اعتبار ۱۲ میلیارد تومان احداث شده است.

سید محمد جواد عرفانفر

 

 

 

آئین افتتاح دبستان دخترانه «داسرم» با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد،  مهندس عزیزی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد

0 دیدگاه21 بازدید
دیدگاه ها
هیچ نظری یافت نشد