آسیانیوز

نسخه آزمایشی

یزد

اردوی جهادی در منطقه هادی آباد شهرستان خاتم در حال برگزاری می‌باشد

زمان انتشار :
یکشنبه، 6 شهریور 1401-17:0

منبع خبر :
آسیانیوز

کد گزارشگر :
306

یزد - مسئول قرارگاه جهادی علم الهدی خبرداد : اردوی جهادی ما به مدت یک هفته در منطقه هادی آباد شهرستان خاتم با حضور ۶۸ نفر در حال برگزاری می‌باشد

رسانه جدید
آسیانیوز  / یزد ؛ حسین رعیت ابراهیم آبادی افزود : شاکله اصلی این گروه را دانشجویان دانشگاه های میبد تشکیل می‌دهند. که از۶۸ نفر جهادگر ۳۶ نفر خانم و ۳۲ نفر نیز دانشجویان آقا هستند البته تعدادی از جهادگران دانش آموزان نیز در این اردو مارا همراهی می‌کنند.
وی در مورد عمده فعالیت ها نیز اضافه کرد: وظیفه هر کدام از دانشجویان به تفکیک مشخص و در پنج کارگروه تقسیم شده  ؛دانشگاه پرستاری: پایش سلامت ، دانشگاه میبد: عمرانی و فرهنگی ، دانشکده علوم قرآنی: آحکام و فرهنگی.دانشکده فنی خواهران: آموزش اشتغال و کارآفرینی می‌باشد.
این جهادگر بسیجی عنوان کرد : بسیج دانشجویی و بسیج سازندگی در بحث خدمات رسانی و محرومیت زدایی یک هدف را دنبال میکنند که ما دانشجویان دانشگاه های سراسر شهرستان میبد بر این باوریم که تنها با کار جهادی می‌شود بسیاری از گره ها و مشکلات کشور و مناطق محروم را باز و رفع کرد.
مهدی جعفری مسئول کارگروه مشاوره تخصصی روانشناسی که در این گفت و گو شرکت کرده بود گفت: ۱۰ نفر از بهترین متخصصان روانشناسی استان را تحت عنوان کارگروه مشاوران رضوی به شهرستان خاتم و مروست دعوت کردیم تا در شاخه های مختلف از جمله سبک زندگی ، مشاوره فردی، کودک ، طلاق ، اعتیاد و... جلساتی را برگزار کنند.
 
وی در ادامه افزود : منطقه هادی آباد هرات  منطقه کم برخورداری هست و نگاه ویژه مسئولان را میطلبد بچه های جهادی ما در این چند روز فعالیت های چشم گیری انجام دادند که از جمله آنها میتوان ساخت کامل تعدادی حمام و سرویس بهداشتی عنوان کرد.
 
جعفری اضافه کرد: با پولی که از طرف خیرین جمع آوری شد یک ماشین کاشی از کارخانه کاشی خریداری کردیم از قرارگاه سازندگی و اقتصاد مقاومتی استان نیز خودرو برای تسریع در روند کار تحویل گرفتیم.
 
این جهادگر بسیجی عنوان کرد: یکی از اهداف ما ایجاد گفتمان جهادی بین آحاد جامعه هست کما اینکه هم اکنون در حین انجام کار خانواده ها نیز ضمن فراهم آوردن مصالح، خود نیز پا به پای بچه های جهادی فعالیت می‌کنند.

سید محمد جواد عرفانفر

 

 

اردوی جهادی در منطقه هادی آباد شهرستان خاتم  در حال برگزاری می‌باشد ، حسین رعیت ابراهیم آبادی  مسئول قرارگاه جهادی علم الهدی ، مهدی جعفری مسئول کارگروه مشاوره تخصصی روانشناسی

 

0 دیدگاه49 بازدید
دیدگاه ها
هیچ نظری یافت نشد