آسیانیوز

نسخه آزمایشی

یزد

رشد 40درصدی اظهارنامه های صادراتی

زمان انتشار :
یکشنبه، 6 شهریور 1401-16:23

منبع خبر :
آسیانیوز

کد گزارشگر :
306

یزد - مدیرکل استاندارد گفت:صدوراظهارنامه های صادراتی ازابتدای امسال تا هفته دولت، چهل در صد رشد داشته است

رسانه جدید
آسیانیوز / یزد ؛ محمد رضازارع بنادکوکی افزود :از ابتدای امسال تا هفته دولت 579فقره اظهارنامه صادراتی و وارداتی توسط اداره امور صادرات و واردات اداره کل استاندارد استان یزد، به ثبت رسیده است . 
این مسئول ادامه داد: طی این مدت 375 فقره اظهار نامه صادراتی ثبت شده است واین درحالی است که در مدت مشابه پارسال تنها صدور 265 فقره اظهار نامه صادراتی را شاهد بوده ایم واین به معنای رشد چهل درصد در این محوراز کار است.
وی تاکید کرد: از 375 فقره اظهار نامه های صادراتی ثبت شده305 مورد مربوط به تعیین ماهیت و 70مورد مابقی رااظهارنامه های مشمول استاندارد اجباری تشکیل داده است.
محمد رضا زارع بنادکوکی که در نشست بررسی عملکرد حوزه صادرات و واردات در هفته دولت سخن می گفت ادامه داد:طی این مدت 204 اظهارنامه وارداتی ثبت شده است که بیشترین اظهار نامه های وارداتی با مجموع 167 فقره مربوط به حوزه های صنایع ساختمان، شیمیایی،نساجی و برق می باشد که حوزه های غذایی،سلولزی ومکانیک  در مرتبه های بعدی قرار دارند.
مدیر کل استاندارد استان یزد در پایان گفت: کاشی، شیرخشک، پسته، کشمش و شکرسفید عمده محصولات صادرات اجباری طی این مدت و مواردی مانند رنگ، مواد پلیمری، کود، نخ، کاغذ، شمش فولادی،  فرآورده های غذایی و شیمیایی نیزجهت صادرات تعیین ماهیت شده اند.

سید محمد جواد عرفانفر

 

 

 

رشد 40درصدی اظهارنامه های صادراتی  ، محمد رضا زارع بنادکوکی  مدیرکل استاندارد

0 دیدگاه31 بازدید
دیدگاه ها
هیچ نظری یافت نشد