آسیانیوز

نسخه آزمایشی

اجتماعی

افراد موفق «سرسختی ذهنی» دارند!

زمان انتشار :
یکشنبه، 6 شهریور 1401-16:35

منبع خبر :
آسیانیوز

کد گزارشگر :
213

کوین ترود، کارافرین معروف، در نامه جدید دیگری که برای «آسیانیوز» ارسال کرده نوشته است: یک فرد موفق از اراده خود برای انجام کارهایی استفاده می کند که دیگران مایل به انجام آن نیستند؛ چرا که آنان دارای سرسختی ذهنی هستند!

افراد موفق «سرسختی ذهنی» دارند! asianews

به گزارش آسیانیوز، اینها ویژگی های برندگان است. اینها ویژگی های افراد موفق است. افراد موفق با عادت ها زندگی می کنند. بازنده ها نیز با عادت ها زندگی می کنند. عادت های موفقیت و عادت های شکست وجود دارد. یک فرد موفق از اراده خود برای انجام کارهایی استفاده می کند که دیگران مایل به انجام آن نیستند. افراد موفق ذهن قوی دارند. به آن سرسختی ذهنی می گویند.

-----------

بیشتر بخوانید

شما به زبان خود آویزان شده اید!

-----------------------------------------

آنها منضبط هستند. آنها پافشاری می کنند. وقتی کار سخت می‌شود، سخت‌ها(انسان های) پیش می‌روند. افراد موفق همیشه کاری را انجام می دهند که بقیه هنوز درباره آن صحبت می کنند. افراد موفق همیشه مایلند کارهایی را انجام دهند که بقیه افراد حاضر به انجام آن نیستند.

شخصیت(موفق) مدت‌ها پس از گذشتن هیجان و هیجان لحظه‌ای، تصمیمی را دنبال می‌کند. به همین دلیل است که موفقیت یک تصمیم بلندمدت است. وقتی یک تصمیم واقعی می گیرید، متعهد می شوید. پس اصرار می کنید و هرگز تسلیم نمی شوید.

شما با انضباط عمل می کنید. شما برنامه ای تنظیم می کنید و آن را حفظ می کنید. شما برای کار خود برنامه ریزی می کنید و برنامه خود را اجرا می کنید حتی اگر تمایلی به آن نداشته باشید. شما کاری را انجام می دهید که بازنده ها حاضر به انجام آن نیستند.

راهی که می توانید با انگیزه بمانید این است که روزانه کتاب های مثبت اندیشی را از لیست کتاب های توصیه شده من بخوانید. حتی 5 دقیقه در روز به شما کمک می کند با انگیزه و الهام بخش بمانید. به طور روزانه به وویس های مثبت از دوره تسلط موفقیت گوش دهید.

هر روز کمی ذهن خود را با مواد مثبت، نشاط آور و الهام بخش تغذیه کنید. این کاری است که برنده انجام می دهد. آنها همیشه در حال شارژ باتری خود هستند. آنها همیشه تبر خود را تیز می کنند. منضبط باش به خود تعهد داشته باشید و آنها را حفظ کنید. کارهای درست را به اندازه کافی به طور مداوم انجام دهید، حتی زمانی که تمایلی به انجام آن ندارید.

این کلید است. جی دی راکفلر، ثروتمندترین مرد جهان در زمان خود، گفت که پشتکار، قادر مطلق است. او گفت تنها چیزی که موفقیت را بیش از همه تعیین می کند، پشتکار است. شما فقط در صورتی می توانید پایدار باشید که منضبط باشید. به این چیزها فکر کنید، آنها را
انجام دهید و موفق خواهید شد./

شما رو در اوج خواهم دید
دوست شما، کوین ترودو

این مقاله توسط رسام درّی عضو سطح ۷ کلاب شبکه جهانی اطلاعات، برای آسیانیوز ارسال شده است. 

 

0 دیدگاه806 بازدید
دیدگاه ها
هیچ نظری یافت نشد