آسیانیوز

نسخه آزمایشی

یزد

امدادرسانی هلال احمر مهریز به نوجوان حادثه دیده در کوه های روستای هنزا

زمان انتشار :
شنبه، 5 شهریور 1401-23:57

منبع خبر :
آسیانیوز

کد گزارشگر :
306

یزد - رییس جمعیت هلال احمر شهرستان مهریز از امدادرسانی و نجات نوجوان 16 ساله حادثه دیده در کوه های روستای هنزا توسط تیم های امدادی هلال احمر این شهرستان خبر داد

رسانه جدید
آسیانیوز / یزد ؛ حمیدرضا باقری رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان مهریز اظهار داشت: این حادثه عصر امروز در کوه های روستای هنزا اتفاق افتاد که بلافاصله تیم امداد و نجات کوهستان شهرستان و پایگاه زین الدین با  یک دستگاه خودرو کمک‌دار سبک، تجهیزات و ست کامل کوهستان  به منطقه اعلام شده اعزام و عملیات امدادرسانی را آغاز کردند. 
وی با اعلام اینکه این نوجوان به علت سقوط از ارتفاع دچار حادثه شده بود، گفت: پس از صعود و دستیابی به مصدوم بلافاصله اقدامات پانسمان ، سرم تراپی ، آتل بندی و فیکس مصدوم به روی بسکت توسط نجاتگران هلال احمر ، مصدوم به پایین کوه و منطقه امن انتقال و تحویل آمبولانس اورژانس تا به نزدیک ترین مرکز درمانی منتقل شود.
باقری خاطر نشان کرد: رعایت نکات ایمنی در استفاده از مناطق کوهستانی در کاهش آسیب ها و پیشگیری از خسارات مالی و جانی اثربخش است .
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان مهریز گفت: شهروندان در صورت مشاهده هر حادثه، در کوتاه‌ترین زمان ممکن موقعیت را به ندای امداد ( تلفن سه رقمی) ۱۱۲ جمعیت هلال احمر اطلاع دهند و راهنمایی‌های اولیه را برای کمک به مصدوم تا حضور امدادگران دریافت کنند.

سید محمد جواد عرفانفر

 

 

 

امدادرسانی هلال احمر مهریز به نوجوان حادثه دیده در کوه های روستای هنزا ، حمیدرضا باقری رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان مهریز

0 دیدگاه41 بازدید
دیدگاه ها
هیچ نظری یافت نشد