آسیانیوز

نسخه آزمایشی

یزد

افتتاح 27 طرح عمرانی ورزشی بهداشتی با اعتبار 168 میلیاردتومان دربهاباد

زمان انتشار :
شنبه، 5 شهریور 1401-23:49

منبع خبر :
آسیانیوز

کد گزارشگر :
306

یزد - در دومین روز ازهفته دولت با حضور مهندس علی اکبر عزیزی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد، فرماندار، امام جمعه و جمعی از مسئولان، 27 طرح مختلف با اعتباری بالغ بر 168 میلیاردتومان در شهرستان بهاباد افتتاح و کلنگ زنی شد

رسانه جدید
آسیانیوز / یزد ؛ مهندس عزیزی درآئین افتتاح این طرحها ضمن تبریک هفته دولت وگرامی داشت یاد و خاطره شهدای دولت شهیدان رجائی و باهنر به خدمات دولت در مناطق استان اشاره کرد واظهارداشت : باید خدمات و تلاش‌های دولت برای رفاه مردم در جامعه تبیین و منعکس شده تا سبب امیدواری بیشتر مردم شود.
وی در ادامه با اشاره به خدمات دولت سیزدهم دریک سال گذشته گفت: این دولت با شجاعت و جدیت، در یک سال گذشته خدمات ارزنده‌ای را انجام داده که شاید کمتر به آن پرداخته شده و تبیین شده است.
وی افزود: هفته دولت حاوی این پیام است که دولت‌مردان، کارگزاران و ما مسئولان و مدیران باید در مشی و سبک مدیریتی خود، شهیدان رجایی و باهنر را الگوقراردهند.
مهندس عزیزی با اشاره به اینکه خدمت به مردم با جلب همکاری اقشار مختلف جزو اهداف دولت است افزود: خدمت رسانی به مردم با مشارکت همه آحاد جامعه و تلاش مضاعف مدیران باید با قوت و درایت در استان پیگیری شود.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد؛ درحال اجرا بودن طرح‌ها و پروژه‌های مهم در نقاط مختلف این شهرستان را از برکات نظام اسلامی و دولت دانست و گفت: از هر فرصت و ظرفیتی برای پیشبرد شهرستان در حوزه‌های مختلف استفاده می‌کنیم و هفته دولت، بهترین مناسبت برای تبیین خدمات دولت به مردم است.
این مقام مسئول درمراسم افتتاح مرکز جامع سلامت احمدآباد بهاباد نیز بر خطر پیری جمعیت اشاره و اظهارداشت : مردم نسبت به فرزند آوری درجامعه توجه کافی داشته باشند تا رشد جمعیت در جامعه اضافه شود و اقدامات خوبی دردولت سیزدهم برای ازدواج ومسکن جوانان صورت گرفته است .
 
گفتنی است؛ افتتاح سالن ورزشی اتحاد وساختمان اداری ورزش وجوانان بهاباد بااعتباری بالغ بر 61 میلیاردریال ،کلنگ زنی آغاز عملیات اجرائی احداث مخزن 5 هزار متر مکعبی آب شهری بهاباد با اعتبار پیش بینی شده 195 میلیاردریال ، بهرهبرداری از پروژه گازرسانی به روستاهای دهستان بنستان بهاباد با اعتباری بالغ بر 190 میلیاردریال ، بهره برداری از جاده ارتباطی پرکان – ببروئیه با اعتباری بالغ بر 90 میلیاردریال ، آغاز عملیات اجرائی کلنگ زنی کشتارگاه صنعتی طیور بهاباد درروستای فردوسیه آسفیچ بااعتبارپیش بینی شده 800 میلیاردریال ، کلنگ زنی و آغاز عملیات اجرائی ساخت اورژانس بین جاده ای روستای درب هنز بهاباد به همت خیر حاج محمد حیدری  ، افتتاح وبهره برداری از مرکز جامع سلامت روستای احمد آباد بخش مرکزی بهاباد و افتتاح اورژانس بین جاده ای طریق الرضا در جاده بهاباد چادرملو از جمله طرحهائی بود که  امروز در شهرستان بهاباد به بهره برداری رسید .

سید محمد جواد عرفانفر

 

 

افتتاح 27 طرح  عمرانی ورزشی بهداشتی با اعتبار 168 میلیاردتومان دربهاباد ،  مهندس علی اکبر عزیزی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد

0 دیدگاه44 بازدید
دیدگاه ها
هیچ نظری یافت نشد

مهمترین اخبار


تبلیغات - ۱