آسیانیوز

نسخه آزمایشی

یزد

امام جمعه و استاندار یزد درگذشت عضو سابق شورای شهر را تسلیت گفت

زمان انتشار :
جمعه، 4 شهریور 1401-11:10

منبع خبر :
آسیانیوز

کد گزارشگر :
306

یزد - نماینده ولی فقیه و استاندار یزد در پیام‌های جداگانه درگذشت عضو سابق شورای اسلامی شهر یزد را تسلیت گفتند

رسانه جدید

آسیانیوز / یزد ؛ در پیام آیت الله محمدرضا ناصری بدین مناسبت آمده است: درگذشت مرحوم حمیدرضا قمی عضو پنجمین دوره شورای اسلامی شهر یزد را به دوستان، آشنایان و خانواده داغدار ایشان و به عموم مردم شریف دارالعباده یزد تسلیت گفته و از درگاه خدواند متعال برای آن فقید سعید غفران و رحمت واسعه و برای بستگان صبر و شکیبایی مسئلت می‌نمایم.

مهران فاطمی استاندار یزد هم درگذشت عضو سابق شورای اسلامی شهر یزد را تسلیت گفت.

در این پیام آمده است: خبر ارتحال جانگداز انسان وارسته زنده یاد جناب آقای مهندس حمیدرضا قمی موجب تالم و تأثر عمیق اینجانب گردید و قلب دوستداران ایشان را آکنده از اندوه و مردم عزیز دیار یزد را محزون ساخت.

یاد و خاطره آن انسان نیک اندیش و خیرمند که در کسوت نمایندگی مردم در شورای اسلامی شهر یزد و مسئولیت‌های خطیر دیگر زمینه ساز خدمات ارزنده و اثرات نیکویی برای دارالعباده یزد گردیده بود، برای همیشه در اذهان مردم قدرشناس یزد مانا و گرامی باقی خواهد ماند.

اینجانب ضمن عرض تسلیت صمیمانه این ضایعه ناگوار به مردم شریف یزد به ویژه خانواده محترم ایشان و بستگان گرامی، از درگاه خداوند بخشاینده مهربان به مصداق "ان الله مع الصابرین " برای بازماندگان محترم صبر جمیل و برای آن انسان شریف، حشر با سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و رحمت و مغفرت الهی را مسئلت می‌نمایم.

سید محمد جواد عرفانفر

 

 

امام جمعه و استاندار یزد درگذشت عضو سابق شورای شهر را تسلیت گفت،  آیت الله محمدرضا ناصری نماینده ولی فقیه و امام جمعه ، مهران فاطمی استاندار یزد

0 دیدگاه27 بازدید
دیدگاه ها
هیچ نظری یافت نشد