آسیانیوز

نسخه آزمایشی

ورزشی

سرگروهی تیم والیبال ایران؟

زمان انتشار :
جمعه، 4 شهریور 1401-8:55

منبع خبر :
آسیانیوز

کد گزارشگر :
213

بهنام محمودی با مثبت ارزیابی کردن شرایط تیم ملی والیبال در آستانه قهرمانی جهان، معتقد است تیم ایران به عنوان سرگروه به دور دوم مسابقات صعود می‌کند.

سرگروهی تیم والیبال ایران؟ asianews
به گزارش آسیانیوز، بهنام محمودی با مثبت ارزیابی کردن شرایط تیم ملی والیبال در آستانه قهرمانی جهان، معتقد است تیم ایران به عنوان سرگروه به دور دوم مسابقات صعود می‌کند.

 تیم ملی والیبال ایران از پنجم شهریور ماه کار خود را در قهرمانی جهان آغاز می‌کند و در اولین مسابقه شنبه به مصاف آرژانتین می‌رود. مصر و هلند هم دیگر هم‌گروه‌های ایران در دور مقدماتی این رقابت‌ها هستند.

بهنام محمودی در مورد وضعیت تیم ملی در آستانه قهرمانی جهان به ایسنا گفت: چند بازیکن مصدوم به تیم اضافه شده‌اند و در جام واگنر و بازی با اسلوونی خوب کار کردند. فقط میثم صالحی نرسید که امیدوارم سلامتی خود را به دست بیاورد. کار ما در قهرمانی جهان سخت است اما مطمئن هستم بازیکنان نسبت به لیگ ملت‌ها بهتر و هماهنگ‌تر کار می کنند.

او افزود: خوشبختانه تیم ما شرایط خوبی دارد و در گروهی هستیم که با کمی هماهنگی و دقت می‌توانیم هر سه تیم را شکست بدهیم. از طرفی بازیکنان نسبت به لیگ ملت‌ها هماهنگ‌تر و باتجربه‌تر شده و از تیم‌های دیگر شناخت پیدا کرده‌اند.

محمودی با بیان اینکه این تیم‌ها در سال‌های گذشته شکست داده‌ایم، تاکید کرد: درست است که در لیگ ملت‌ها به هلند باختیم اما معتقدم توانایی شکست این تیم را داریم. باید با طمانینه و تجربه بهتر بازی کنیم.

او در پایان گفت: هرچند قهرمانی جهان از لیگ ملت‌ها سخت‌تر است اما مطمئنم به عنوان سرگروه صعود می‌کنیم. جوانان ما انگیزه خوبی دارند، هفته به هفته بهتر می‌شوند و باعث خوشحالی مردم خواهند شد./
0 دیدگاه110 بازدید
دیدگاه ها
هیچ نظری یافت نشد