آسیانیوز

نسخه آزمایشی

یزد

شجاعت و صلابت، شاخصه دولت مردمی در تراز انقلاب است

زمان انتشار :
پنجشنبه، 3 شهریور 1401-15:33

منبع خبر :
آسیانیوز

کد گزارشگر :
306

یزد - نماینده عالی قوه قضاییه در استان گفت: ویژگی دولت مردمی در تراز انقلاب اسلامی این است که بدون توجه به حواشی با شجاعت و صلابت، امور را پیش می برد و در مسیر خدمت به مردم گام بر می دارد

رسانه جدید
آسیانیوز / یزد ؛ غلامعلی دهشیری در دیدار شورای قضایی استان با استاندار یزد به مناسبت آغاز هفته دولت، اظهار داشت: هفته دولت، فرصت مغتنمی است برای گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر، که الگویی تمام عیار برای همه کارگزاران نظام اسلامی در تلاش و مجاهدت و ساده زیستی می باشند.
وی افزود: این مناسبت همچنین فرصتی است برای عرض خسته نباشید و خدا قوت به دولت مردان بی ادعای دولت کریمه و مردمی سیزدهم که از بدو شروع به کار، تلاشگر و خستگی ناپذیر، شبانه روز و حتی ایام تعطیل نیز همت به خدمت گمارده و شانه به شانه ملت در صدد حل مشکلات کشور است.
این مقام قضایی، همت بالای دولت مردمی را در جهت سامان دهی امور و حل مشکلات مردم قابل ستایش دانست و گفت: متاسفانه در سال ابتدایی دولت سیزدهم که کارهای بر زمین مانده برای انجام زیاد بود، حوادث غیر مترقبه و برخی از بلای طبیعی نیز رخ داد که بخشی از توان و انرژی دولتمردان را معطوف به خود ساخت اما باز به مدد نیات خالصانه و تلاش های اثر گذار همه ارکان دولت هم در سطح ملی و هم در سطح استانی اقدامات بسیار خوبی صورت گرفت.
وی سطح ارتباط، تعامل و همکاری قوا در کشور و به تبع در استان را بسیار خوب ارزیابی کرد و بیان داشت: تمام نیروی های اجرایی، قضایی، امنیتی، اطلاعاتی و انتظامی در استان در بهترین سطح همکاری قرار دارند که این مهم، حرکت در مسیر تحقق عدالت اسلامی و پیشگیری از وقوع جرم و آسیب های اجتماعی است.
رئیس کل دادگستری استان یزد، تصریح کرد: حضور و سفر آیت ا... رئیسی به 29 استان کشور در حالیکه هنوز چند روز به یکسالگی این دولت مانده است، نشان از عزم جدی دولتمردان برای حل مشکلات مردم و حضور میدانی بین آحاد جامعه و شنیدن دغدغه های آنان دارد که رهبر معظم انقلاب نیز با تعابیر پرنغزی در خصوص آن صحبت کردند.

سید محمد جواد عرفانفر

 

 

شجاعت و صلابت، شاخصه دولت مردمی در تراز انقلاب است ،  غلامعلی دهشیری رئیس کل دادگستری استان یزد

0 دیدگاه49 بازدید
دیدگاه ها
هیچ نظری یافت نشد

مهمترین اخبارتبلیغات - ۱