آسیانیوز

نسخه آزمایشی

یزد

در هفته دولت 42 پروژه عمرانی بهره برداری خواهد شد

زمان انتشار :
پنجشنبه، 3 شهریور 1401-0:40

منبع خبر :
آسیانیوز

کد گزارشگر :
306

یزد - فرماندار شهرستان میبد در جمع خبرنگاران به مناسبت هفته دولت با اشاره به اینکه مجموعه پروژه ها 70 میلیارد تومان و اشتغال زایی 110 نفر در این هفته به بهره برداری خواهد شد گفت: در هفته دولت 42 پروژه عمرانی بهره برداری می شود که 137 میلیارد تومان اعتبارات دولتی و 300 میلیارد تومان اعتبار بخش خصوصی برای آن هزینه شده است

رسانه جدید

آسیانیوز / یزد ؛ سجادی پور افزود: ما در مجموع پروژه های تحولی شهرستان 21 پروژه دنبال می شود که مهمترین آن باند دوم کمربند شرقی این شهرستان و همچنین احداث آب چاه کشاورزی و بهینه سازی مصرف آب شرب، احداث نیروگاه های خورشیدی، احداث مهمانشهر جدید با حدود 5 هزار نفر در مهمانشهر و همین میزان در سطح شهر و ایجاد مهمانشهر دوم است .

فرماندار شهرستان میبد گفت : در زمینه مسکن مهر 2 هزارو  750 ثبت نام شده تایید نهادی شده اند که از این تعداد 660 مورد تحویل زمین شده و مابقی در منطقه های ندوشن و بفروئیه و میبد نیز با مساعدت ها تامین زمین و الحاق به محدوده انجام شده است.

سجادی پور ادامه داد: در بخش گاز 81 میلیارد تومان، کشاورزی 6 میلیارد تومان است که در بخش کشاورزی آبیاری نوین را دنبال می کنیم که 54 درصد کشت شهرستان را تحت پوشش قرار می دهد.

 

فرماندار شهرستان میبد ادامه داد: ایجاد شهرک اختصاصی زیلو و کاربافی و سفال در راستای گردشگری، پروژه سامان خانواده، راه اندازی شهرک گلخانه ای و موزه مرکزی میبد نیز از جمله پروژه های دیگر این شهرستان است.

 

وی افزود : در حوزه دانشگاهی نیز تکمیل سالن های ورزشی و خوابگاه دانشگاه میبد، تکمیل مدارس خیری، تکمیل مرکز ژنتیک، راه اندازی تسویه خانه میبد با پیشرفت 70 درصد بوده است.

 

سجادی پور بیان داشت : مجموعه 350 میلیارد تومان اعتبار در سفر رئیس جمهور مصوب شده است که برخی از پروژه های آن بین بخشی و ملی است.

گفتنی اینکه در پایان این نشست به سؤالات خبرنگاران پاسخ داده شد .

سید محمد جواد عرفانفر

 

 

 در هفته دولت 42 پروژه عمرانی بهره برداری خواهد شد  ، سجادی پور  فرماندار شهرستان میبد 

 

0 دیدگاه49 بازدید
دیدگاه ها
هیچ نظری یافت نشد