آسیانیوز

نسخه آزمایشی

یزد

پیام تبریک رئیس شورای اسلامی شهر یزد به مناسبت روز پزشک / روز پزشک یادآور ازخودگذشتگی و رشادت پزشکان در دوران کرونا

زمان انتشار :
چهارشنبه، 2 شهریور 1401-17:3

منبع خبر :
آسیانیوز

کد گزارشگر :
306

یزد- رئیس شورای اسلامی شهر در جلسه علنی صحن شورا روز پزشک را گرامیداشت و گفت: یکم شهریورماه سالروز میلاد دانشمند بزرگ و طبیب نامدار ایرانی، شیخ الرئیس ابوعلی سینا که روز پزشک نامگذاری شده است را به یکایک اعضای زحمتکش و خدوم جامعه پزشکی شهر یزد صمیمانه تبریک عرض می‌نمایم

رسانه جدید
 آسیانیوز / یزد ؛ عزیزالله سیفی ادامه داد: امسال روز پزشک یادآور رشادت‌ها، ایثارگری‌ها و ازخودگذشتگی‌های پزشکان متعهدی است که در کارزار مبارزه‌ی مداوم و نفس گیر با کرونا خدمت پوشیدند و تلاش کردند تندرستی را برای آسیب دیدگان و مبتلایان کرونا به ارمغان آوردند و در این راه سخت و طولانی از هیچ مجاهدتی دریغ نمی‌ورزند.
 
وی افزود: اکنون موفقیت و دستاوردهای کشور در علم پزشکی و رسیدن به خود کفایی در برخی از بخش‌های درمانی مرهون و مدیون تلاش های شبانه روزی و صادقانه پزشکان است.
 
رئیس شورای اسلامی شهر یزد درخصوص قطب گردشگری سلامت کشور گفت: شهر یزد با بهره گیری از ظرفیت های مناسب بهداشتی و درمانی و همچنین با برخورداری از پزشکان و متخصصان باتجربه به عنوان قطب گردشگری در راستای سلامت معرفی شده است که برای شهر دارالعباده باعث افتخار و خوشحالی است.

سید محمد جواد عرفانفر

 

 

 

پیام تبریک رئیس شورای اسلامی شهر یزد به مناسبت روز پزشک / روز پزشک یادآور ازخودگذشتگی و رشادت پزشکان در دوران کرونا ،  عزیزالله سیفی رئیس شورای اسلامی شهر

0 دیدگاه42 بازدید
دیدگاه ها
هیچ نظری یافت نشد